Модната ревизија во Милано одржана неодамна ги собра едни од најубавите жени на светот на едно место, а многу од манекенките слободното време го користеа да се одморат на плажа.

Топ моделот Јасмин Брунет своето слободно време го помина плажа заедно со сопругот кој исто така е модел.

Манекенката ја оправда теоријата дека Бразилките ги имаат најубавите задници на светот, но и останатите делови од телото.

Сепак „несмасната“ манекенка ги наполни светските медиуми откако не сакајќи и се откопча костимот за капење, погледнете.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *